1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Medyumları
  3. Yıldızname nedir ve nasıl bakılır?

Yıldızname nedir ve nasıl bakılır?

Osmanlı döneminde çok yaygın bir şey olan yıldızname nedir diye araştırma yapan kişiler bunun bir fal olmadığını ve yıldızname baktırmanın da günah olmadığını öğrenen kişiler tekrar bu yönde bir istek duymaya başlamışlardır.

Yıldızname nedir ve nasıl bakılır?
3

Yıldızname asla bir fal değildir ve fal gibi tahmini bilgiler ermemekte kişinin doğduğu günden öleceği güne kadar yaşayacağı olaylar hakkında kesin bilgiler vermektedir. Bu aslında bir ilimdir ve her insanın da bakması mümkün değildir. Medyum Önay hocamız ise sahip olduğu yüksek ilim ile de sizlerin yıldıznamenize bakmakta ve sizlere geçmişiniz ve geleceğiniz hakkında da bilgiler vermektedir. Ebced hesabı ile bakılan yıldızname nedir diye öğrenmek isteyen kişiler bunun için ayrıca yıldızları, bunların dizilişlerini ve dizilişlerinin ne anlama geldiğini, burçları, burçların hangi gruptan olduğunu bilmek zorundadır. Elbette en iyi şekilde bakmak ve yorumlamak için bütün bu bilgilerin yanında ayrıca özel güçler de gerekmektedir.

En önemlisi doğum tarihinin kesin olarak bilinmesi gerekmektedir ki bakılacak yıldıznamenin sonucu doğru bir şekilde çıksın. Kısa bir sürede yıldızname bakılamaz ve bu nedenle de sizlere kısa sürede baktığına dair dönüş yapan medyumların doğru söylemediği konusunda emin olmalısınız. Medyum Önay hocamız bu konuda çok titizdir ve sizlere ayrıntılı bir şekilde yıldızname bakmakta ve sizlere gelecekte yaşayacağınız olaylar hakkında bilgiler vermektedir. Hocamızın sizlere verdiği hizmetler arasında vefk yazmak ve kuvvetli büyüler de bulunmakta en çok yaptırılmak istenen aşk büyüsü, bağlama büyüsü, papaz büyüsü gibi büyüleri de aynı titizlik ile yapmaktadır. Yapılan bu büyülerin etkisinin kısa sürede görülmesi ile de yaptıran kişiler memnun olmakta ve bundan sonra da bir daha sorunları olduğunda üzülmek yerine hocamızdan yardım istemektedirler. Sizler de yıdızname nedir öğrenmek istediğinizde bu konuda en yetkili ve bilgili kişi olan hocamız ile irtibata geçerek doğru bilgiler alabilirsiniz.

Hayatı boyunca insanlar pek çok sorun ile karşılaşmakta ve bu sorunları kimi zaman kendileri çözebiliyor olsalar da kimi zaman da bu konuda yardım almak istemektedirler. Bu yardımı da sizlere Medyum Önay hocamız sahip olduğu yetenekler ve yüksek havas ilmi ile vermektedir. Eşinin kendisinden soğuduğunu hisseden kişiler için bağlama büyüsü yapmakta ve eski mutlu günlere dönmelerini sağlamaktadır. Pek çok kişi de papaz büyüsü yaptırmak istemekte hocamız bu büyüyü yapma konusunda çok tecrübeli ve başarılı olmasına rağmen bu büyünün kötülük için de yapılabiliyor olması ile kişinin niyetini öğrenmek istemektedir eğer iyilik için yaptırılmak isteniyorsa da bu isteği kabul ederek kişinin sorunlarından kurtulmasını sağlamaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte sizlerin yıldızname nedir gibi sorularınıza cevap bulmanın yanında hocamıza kolayca ve istediğiniz an ulaşabilmeniz için de internet sitemiz ile de hizmet vermekteyiz ve böylece sizlerin beklemenize de gerek kalmamaktadır.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (2)

  1. Yildizname mi merak ediyorum