1. Ana Sayfa
  2. Bağlama Büyüleri
  3. Ölü toprağı büyüsü nedir?

Ölü toprağı büyüsü nedir?

Ölü toprağı büyüsü ve bu büyüye dair ilerleyen çalışmalar için zaman kaybetmeyin. Size daha rahat ve hızlı bir seçim ile fırsat yaratıyoruz.

Ölü toprağı büyüsü nedir?
1

Mezarlık toprağı kendi içinde bir etkiye sahiptir. Büyü konusunda da önemli bir seçenek yaratan bu toprak büyüsü, büyü etkisi yarattığı için özel bir yere sahiptir. Büyüleri etki bakımından normal büyü ve kara büyü olarak ayırmak mümkündür. Ölüm, ayrılık gibi olumsuz sonuçlara sahip olan büyüler kara büyü olarak adlandırılır. Ölü toprağı büyüsü de kara büyü sınıfına girmektedir. Bu büyünün temel amacı insanların arasına fitne ekmek, sevenleri ayırmak, aile ilişkilerini ve aşk ilişkilerini bozmaktır. Ancak ölü toprağı büyüsü zaman zaman hastalık ve ölümlere de yol açabilmektedir.Ölü toprağı büyüsü kesinlikle yapılması tercih edilecek bir büyü değildir. Nitekim kara büyünün her zaman yapanı ve yaptıranı etkileyecek bir enerjisi vardır. Ritüeller doğru uygulansa bile büyüyü yapan kişinin bunun etkisinden kurtulması mümkün olmayabilir. Dolayısıyla kesinlikle yapılmaması gereken bir büyüdür. Ancak maruz kalındığı takdirde bozabilmek için öncelikle büyünün nasıl yapıldığını detaylı bir biçimde bilmek gerekir. Öncelikle ölü toprağıyla yapılan birçok farklı büyü olduğunun bilincinde olmak gerekir. İyi amaçlı büyüler için de ölü toprağı gerekebilmektedir. Dolayısıyla mezardan toprak alınarak yapılan her büyü ölü toprağı büyüsü değildir. Ölü toprağı büyüsü yapmanın ise birkaç farklı yolu bulunmaktadır.

 

Büyünün etkileri neler oluyor?

Ölü toprağı büyüsü konusunda insanların kendi içinde tercih ettiği seçimleri ve yenilikleri her zaman ortaya çıkarıyor ve büyütüyoruz. Mezara gömülen büyüyü bozmak mümkündür. Eğer büyü yapılan kişi yanınızda ise ona bir miktarda sirkeyi banyo yapacağı zaman banyo kovasına bırakın ve banyo yaparken ve sirkeli suyu dökerken 7 kez ayetel kürsi, 7 defa fatiha suresi ve 7 kez nas ve 7 kez felan suresi okunmalıdır. Banyodan sonra ise 3 kez yasin suresi okunmalıdır. Bu büyünün çözümünde genel anlamda ruhani bir temizlik yapılmalıdır. Yani şer-i ruhlara karşı önlemler alınmalıdır. Ayrıca her gün sizlerle paylaştığımız sureleri okuduğunuzda 24 saat büyünün tesirinden korunabilirsiniz. Bu yüzden medyum Önay hoca ile iletişime geçip detaylı bilgileri alabilir, sürekli organize edilen çalışmaları tek bir tıklama ile büyütebilir ve yenileyebilirsiniz. Hemen bize ulaşın ve çözümleri organize edelim.

Yorum Yap