Ölü toprağı büyüsü

Mezarlıklardan alınan topraklarla yapılan büyülerin oldukça büyük etkisinin olduğu bilinmektedir. Bu büyülerden biri olan ölü toprağı büyüsü kara büyüler arasında yer alan etkisi kanıtlanmış bir büyüdür.

17 Şubat 2018 1.551 0
reklam

Medyum önay hoca uygulamasını istediğiniz bu büyünün yapımında geniş bir bilgiye sahip ve yetenekli bir medyumdur. Çünkü bu tür kara büyülerin yapımlarında tecrübe çok önemlidir.

Büyüler etkileri bakımından normal büyüler ve kara büyüler olarak iki sınıfa ayrılmaktadır. Özellikle kara büyüler etkileri bakımından tercih edilmektedir. Karşıdaki kişiye zarar veren ve ölümlere bile götürebilen bu büyülerden en çok tercih edileni ölü toprağı büyüsü olarak bilinmektedir. Bu büyün ölüm ve ayrılık gibi olumsuz sonuçlarla sonuçlanacağı bilinmelidir.

Medyum Önay büyünün temel amacının insanlar arasında fitne sokmak, sevenleri ayırmak, aşk ilişkilerini bozmak olarak nitelendirmektedir. Bu ölü toprağı büyüleri bozulması da oldukça zor bir durumdur. Bu büyünün bozulması konusunda da gerekli bilgileri önay hoca ile irtibata geçerek alabilirsiniz. Bu ve buna benzer büyülere maruz kaldığınızı düşünüyorsanız geç kalmadan yardım almanız tavsiye edilmektedir.

BENZER KONULAR
reklam
Aşk Büyüleri