1. Ana Sayfa
  2. Bağlama Büyüleri
  3. Mezara gömülen büyüler nedir?

Mezara gömülen büyüler nedir?

Mezara gömülen büyüler ile ilgili sizlere profesyonel çalışmalar yapıyoruz ve ön plana çıkarılan seçenekleri de beraber kullanıyoruz. Ayrıntıları takip etmeye başlayın.

Mezara gömülen büyüler nedir?
1

Mezara gömülen büyüler nedir? gibi sorular ile karşılaşıyor ve hepsini kendi içimizde değerlendiriyoruz. Bildiğiniz gibi mezarda yapılan büyüler olarak ortaya çıkarılan bu büyüler, yapısal farklılıkları ile de bizlere bir seçim ve denge yaratıyor. Mezara gömülen büyüler insanları birbirinden ayırmak ve düşmanlık yapmak için yapılır. Kara büyü sınıfına giren şer büyüleri arasındadır ve kişileri delirtmek ve terk ettirmek için de kullanılır. Bu büyü yapılırken bir takım önlemler alınmadığı sürece ortaya çok farklı ve kötü sonuçlar çıkabilmektedir. Bir bağlama büyüsü olarak yapılan büyülerin mezara gömüldükten sonra etkisini kısa sürede gösterdiği söylenir. Ayrıca sık sık rahatsızlıklar ve dışarı çıkmama isteğiyle beraber kişi bir takım hislere kapılır. Hayatı karanlık olur ve mezara gömülen büyüye maruz kalmıştır. Bu yüzden büyünün bozulması için de bir takım tedbirlerin alınması gerekir. Mezara gömülen büyüler ayrıca ev ya da ticarethanelerin müşterilerinin kesilmesi, işlerin bağlanması, kavga ve huzursuzluk için yapılır. Mezar toprağı büyüsü yapılan evde huzur ve mutluluk olmaz. Ayrıca evdekiler sürekli bir tartışma içindedir.

Geceleri de uyuyamazlar. İş yerlerinde ise alışverişler aniden kesilir ve işlerin tamamı olumsuz yönde ilerler. Bu büyüye maruz kalan kişiler ayrıca uyuyamaz ve uyanırken de çok yorgun bir şekilde uyanırlar. Medyum Önay hoca olarak gerekli çalşımaları sizlere yansıtmaya devam ediyoruz. Hemen tıklayın ve profesyonel medyum arayışınıza son verin. Çünkü medyum Önay hoca bu konuda gerekli olan bütün seçimleri sizlere sunmaya başlıyor. Ayrıntılar ve dahası için birkaç tıklama işlemi yeterli olacaktır. Mezara gömülen büyüler konusunda aklınıza gelen her şeyi size özgün bir dilde sunuyor ve ilerletmeye devam ediyoruz.

Yorum Yap