1. Ana Sayfa
  2. Gerçek Büyüler
  3. Medyumdan gerçek büyü tarifleri

Medyumdan gerçek büyü tarifleri

Büyü bir ilimdir ve bu ilme sahip kişiler tarafından da yapılarak insanların dertlerine derman olmaktadır. Elbette bu büyü ilmine sahip olmak etkili ve kuvvetli büyüleri yapmak için yeterli değildir. Bunun yanında ayrıca büyü yapacak kişilerin doğuştan gelen özel yeteneklere sahip olmaları gerekmektedir.

Medyumdan gerçek büyü tarifleri

Bu büyüleri medyum olmayan ama içinde bu yönde istek olan kişilerin yapabilmesi için de gerçek büyü tarifleri hocamız tarafından verilmekte ve kişilerin kendilerini geliştirmeleri sağlanmaktadır. Hocamız bütün bu büyü tariflerini sizler için ayrıntılı olarak vermekte ve kendiniz evinizde bu büyüleri yapma konusunda başarılı olmanız için de gerekli bütün ayrıntıları vermektedir. Elbette büyü tek bir şeymiş gibi algılanıyor olsa da aslında büyü çok fazla çeşidi olan ve her sorun için farklı şekillerde yapılan bir şeydir ve insanlığın ilk var oluşundan bu yana da yapılmaktadır. Bu nedenle de o tarihlerden günümüze gelen pek çok büyü bulunmakta ve farklı kültürlerden gelen bu büyüler ile de insanlar sorunlarından kurtulmaktadırlar.

Büyü Etkisi Kalır mı?

Büyü tariflerine ulaşmak çok zor değildir ve özellikle de Medyum Önay hocamız sizlere etkisi kesin büyülerin tariflerini vermektedir.  Bu büyüler doğru ve tam bir şekilde yapıldığında da etkisi kalıcı olacaktır. Elbette bu büyünün çok daha kuvvetli olması ve etkisinin hiç geçmemesi için hocamız ile çalışmanız sizlerin faydanıza olacak ve sizler bu şekilde büyü yaparken yapacağınız bir hata ile ters bir etki görme ihtimali ile de karşı karşıya kalmayacaksınız. Büyü ilmini sizlerin faydanıza olacak ak büyüler yapmak için kullanan hocamız herkesin bildiği büyülerin yanında havas ilmi ile sürekli ilgilenerek sizler için az bilinen ama etkisi çok kuvvetli büyüleri de bulmakta ve bu büyüleri de sizler için yapmaktadır. Hocamız gibi büyük bir medyum olmak isteyen kişilerin bu konuda çok fazla çalışması ve büyüleri yapmak için çok fazla pratik yapmaları gerekmektedir. Kara büyüleri yapmayan hocamız sizlere de bu büyülerin tariflerini vermek istememekte ama yine de bir bilginiz olması için vermekte ama yapmaya çalışmanızı ise tavsiye etmemektedir.

Büyü Gerçek mi?

Büyünün gerçekten var olup olmadığı konusu hep merak edilmektedir ama bu konuda hiçbir şüpheye yer olmayacak şekilde büyülerin varlığı kanıtlanmıştır ve kutsal kitaplarda da büyünün var olduğu kabul edilmektedir. Bunun için de her ne kadar bazı insanlar inanmadıklarını söyleseler de onlarda içten içe inanmakta ve kendilerine büyü yapılmasından korktukları gibi çözümsüz sorunlar ile karşılaştıklarında da gerçek büyü tarifleri ile de bu sorunlardan kurtulmak istemektedirler. Elbette gerçek büyü tarifleri elinde olsa da bu konuda yeteneği olmayan kişiler büyü yapamamaktadırlar. Hocamız ise sizlere gerçek büyü yapma konusunda yardımcı olmakta ve sizlerin sorunlarınızdan kurtulmanıza yardımcı olmaktadır. Hocamız ile konuşmak ve onunla sohbet ederek sorunlarınızı anlatmak ve onun bu konuda yapılacak büyüler hakkında sizleri bilgilendirmesi için beklemenize gerek yok onu istediğiniz zaman arayabilir ve yüksek maneviyatı ile sizleri rahatlamanızı sağlayabilirsiniz. Hocamız büyü ilmi hakkında olan yüksek ilmini kendine saklamamakta ve sizler ile de paylaşmaktadır.

Yorum Yap