Medyum nedir? İşte medyum bilgileri

Medyum kulağına gelen sesleri daha net duyabilmek için her zaman gözleri kapalı ve sanki kulaklarına bir şey fısıldanıyormuş gibi dinlerler. Onlar ruhlarla iletişe geçebilen kişiler olacaktır.

24 Eylül 2016 203 0

Medyum her zaman altıncı hisseleri kuvvetli olan kişilerdir. Yani kalp gözleri açık olan ve özel doğu üstü güçleri sayesinde ruhlar dünyası ile trans halinde iletişime geçebilen demek olacaktır. Ama çoğu zaman insanlar medyumluğu büyücülük olarak görecek ve fal bakan bilecektir. Oysa medyum kelimesi günümüz Türkçesine Latince bir kelimeden geçmektedir.

Onlar altıncı hislerini çok iyi kullanabilen ve hisleri ile sizlerin isteklerine cevap verebilen ve sorduğunuz sorulara sanki yanında biri daha oturuyormuş gibi cevap veren kişiler olacaktır.

Medyum Önay de her zaman sizlerin sorularına cevap everebilme yeteneği ile sizlerin dertlerine derman olacak yöntemleri bilen ve dualar ile sizlere har zaman yardım eden kişi olacaktır. Onu bu özel yeteneği sayesinde birçoğunuz özel dertlerinden her zaman kurtulabilirisiniz. Gelecekten bilgi alabilen özel medyumlar arasında her zaman yerini korumayı bilen medyum olacaktır.

BENZER KONULAR
reklam
Aşk Büyüleri