1. Ana Sayfa
  2. Gerçek Büyüler
  3. Lamia büyüsü nedir? Nasıl yapılır?

Lamia büyüsü nedir? Nasıl yapılır?

Etkili lamia büyüsüne ulaşmanız ve bu süreçleri kendi içinde yenilemeniz için size özgü bir dilde çalışmaları sunuyoruz. Gecikmeyin ve bize ulaşın.

Lamia büyüsü nedir? Nasıl yapılır?
1

Mitolojik bir isim olan lamia büyüsü, çocuklarını öldüren bir  kadından ismini alıyor ve büyü ismi de bu şekilde ön plana çıkıyor. Lamia büyüsüne adını veren Yunan mitolojisinde baş tanrı kabul edilen Zeus’un ikinci eşidir. Zeus’un gözdesi Hera kıskançlığından Lamia’ya büyü yapar. Yapılan büyünün etkisiyle Lamia çocuklarını kendi elleriyle öldürür. Lamia büyüsü Bu olaydan sonra Lamia dünya tarihine zalim anne olarak bilinir. Hera Lamia çocuklarının acısını daha çok çeksin diye Lamia’ya uykuyu yasaklar. Lamia’nın günün her anında bu acıyı yüreğinde hissetmesini istemektedir. Zeus Lamia’nın acısını hafifletmesi için göz kapaklarını kapatmasına izin vermiştir. Fakat bu durum evlat acısını içinden kaldırmamış sadece kısa bir süre için acısının hafiflemesini sağlamıştır. Güçlü seçimler ile ön plana çıkarılan bütün büyü hizmetlerini sizlere özverili bir dilde sunuyor ve ilerletmeye devam ediyoruz. Lamia büyüsünün amacı yapılan kişiye zarar vermektir. Yapılan kişinin tüm hayatını altüst eden bir büyüdür. Ayırma ve soğutma büyüsü olarak bilinse de kişiyi tüm yönleriyle mutsuz eden kara büyüdür. Lamia büyüsü yapılan kişi uyumsuz ve kavgacı bir kimliğe bürünür ve sağduyusu ortadan kalkar sevimsiz bir karakter haline getiren bir büyüdür. Lamia büyüsü yapılan kişi çevresini sürekli kırar ve çekilmez bir insan olur. Lamia büyüsü yapılan kişinin ne yapacağını hiç kimse tahmin edemez. Küçük bir çocuğun bile doğru kararlar alabileceği durumlarda kişi hiçbir şeyi göremez olduğundan yanlış kararlar alır. Lamia büyüsüne doğu toplumlarında basiret bağlama büyüsü de denilmektedir.

Medyum Önay hoca ve büyü süreçleri

Lamia büyüsünü yapmak ve yaptırmak için uzman kişilerin olması gerekiyor. Bu yüzden sizlere medyum Önay hoca ile ilgili olarak pek çok seçeneği sunabilir ve ön plana rahatlıkla çıkarabiliriz. Aktif ve yenilikçi bir dilde organize ettiğimiz ve size özel bir yenilik yaratan sitemiz için geç kalmayın ve her işi kendine has bir yapıda takip etmeye devam edin. Kişisel seçimlerimiz ve fırsatlarımız adına sizler de yenilikleri takip edebilirsiniz. Kolay kullanımlar, keyifli çalışmalar ve ihtiyaçlarımız adına her şeyi büyütüyor ve yeniliyoruz.

Yorum Yap