1. Ana Sayfa
  2. Gerçek Büyüler
  3. Kıyamet Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kıyamet Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kıyamet büyüsü en etkili ve kara büyüler arsında bulunmaktadır. Bu büyünün yapımı kadar büyüyü bozmakta çok zordur. Medyum Önay'da kıyamet büyüsü hakkında bulabileceğiniz bütün bilgiler bulunmaktadır. Merak ettiğiniz her şeyi ünlü Medyum Önay'ı takip ederek bulabilirsiniz.

Kıyamet Büyüsünün yapımında başta bilinmesi gereken en önemli şey yapılan büyünün cinler ve şeytanlar tarafından destek alınarak yapılmasıdır. Büyünün gerçekleşmesini direk olarak şeytanlar ve onların tayfalarından istendiğinden dinimizce uygun olamadığından büyünün hiçbir iyi amacının olmadığı bilinir. Şimdi hepimiz şeytanların ve çoğu üç harflilerin varlıklarındaki amaçlarının kötülük olduğunu bilmekteyiz. Büyücülüğün ve buna bağlı olarak ta büyü yapmanın ne kadar tehlikeli ve kötü olduğu biliniyor bu yüzdende kıyamet büyüsünün yapım amacının da elbette kötülük olduğunu söyleyebiliriz. Büyüyü yaparken mecburen şeytan ve tayfasıyla irtibata geçip onlara yapılmasını istediğiniz istekleri onlara iletmektir.

Hepimizin de bildiği gibi şeytanın asıl amacı kötülük olduğundan büyücülük yolu istenilen şeyleri şeytan gerçekleştireceği için İslam dininde ki çoğu hocaların ve İslam alemlerinin büyücülüğe hatta kıyamet büyüsüne karşı son derece olumsuz bakmaktadırlar. Hayatta her zaman yıkmak onu yapmaktan daha kolaydır. Şeytanında zaten bizlerden istediği şey de budur. Bu yüzden şeytan bu büyüyü geri çevirmeyeceği kaçınılmazdır.

Şimdi asıl mesele kıyamet büyüsünü yaptırmaktan çok onu bozmaktır. Ne yazık ki kıyamet büyüsü bozulabilen bir büyü yöntemi değildir. Şeytan kıyamet büyüsünün yapımında sizinle iletişime geçer fakat büyünün bozumunda size yanıt bile vermez. Bahsettiğimiz gibi şeytanın amacı kötülük olduğundan büyüyü bozmak ona göre yapılan bir iyiliktir. Ve bunun için şeytan bu iyiliği sizin için ne yazık ki yapmaz. Kıyamet büyüsünü yapan hocaların bu büyüyü bozma konusunda yeterli becerisi ve bilgisi olmadığından bu büyüyü bozabilecek hoca maalesef çok as sayıdadır bunlardan biride Ünlü medyum Önay‘dır.

Bu tehlikeli ve kuvvetli büyüyü bozabilecek hocalar bu yöntemi dualarla ve rahmani olan diyalogu ile bunu başarabilmektedir. Bu büyüler hakkında bazı çeşitli kaynaklar kıyamet büyüsünün bozulması yapılan işlemler bunun için okunacak duaların günah olmadığını savunmaktadır. Çok tehlikeli bir büyü olduğu bilinmektedir. Yapılmadan önce düşünülmesi gereken bir büyüdür.

Yorum Yap