1. Ana Sayfa
  2. Gerçek Büyüler
  3. Kısmet kapama büyüsünü bozmak

Kısmet kapama büyüsünü bozmak

İnsanların hayatlarını olumsuz yönde etkilemek için çeşitli büyüler bulunmaktadır. Kısmet kapama büyüsü de bu büyülerden bir tanesidir. Bu büyü çok kolayca yapılabilen büyüdür ancak etkisi de çok güçlü bir büyüdür.

Medyum Önay kısmet kapama büyüsünün nasıl yapıldığını yazımızda sizlere açıklamaktadır. Kısmet kapatmak için yapılan büyü aslında bir kara büyüdür. Yapımının kolaylığı kadar tehlikesi de çok büyük bir büyüdür. Hatta büyünün sadece yapılan kişiyi değil çevresindeki eşini, sevgilisini, ailesini bile etkisi altına alabilecek derecede etkili bir büyüdür. Bu büyü sayesinde yapılan kişinin kısmeti kapanır, hatta evlenmesi engellenir birisi ile ilişki bile kuramaması sağlanır. Güçlü ve etkili bir büyü olsa da bazı çeşitli yöntemler kullanarak büyü bozulabilir.

Kısmet kapama büyüsünün belirtileri her insanın fark edebileceği şekilde kendini gösterir. Belirtileri çok basittir. İlişkilerinizde aniden duygu değişimleri gibi, iş hayatınız kötüye gider hatta ekonomik olarak bile bir çöküntü yaşatabilir. Tüm bu sorunlardan kurtulmak için bu büyünün etkisinden kurtulmanız gerekmektedir. Bu kötü önemi atlatmak için kısmet kapama büyüsünü bozmak gerekmektedir.

Kısmet kapama büyüsü Nasıl Yapılır ve Bozulur.

Kısmet kapama büyüsü genelde tılsımlarla yapılır. Kısmetini kapatmak istediğiniz kişinin resmi, klasik olan saç teli yada onun kullandığı herhangi bir eşya gerekir. Bu eşyalar ile yapılan büyü bir gün içinde etkisini gösterir. Bu büyünün riskli olduğuna unutmayınız. Bu büyü sonuçta bir kara büyü olduğu için yapılan kişi kadar yaptıran kişi de büyünün etkisi altına girebilir. Büyüyü yapan ve yaptıran kişilerin büyük bir günah işlediği de söyleniyor.

Kısmeti kapama büyüsünü bozmak büyüye neden olan muska bulmakla başlar. Bulunan muska yok edilmeli yakılmalı veya yırtılmalıdır. Bu işlem yapıldıktan sonra kısmet kapama büyüsü bozulmuş olur. Muskanın bulunamadığı durumlarda işi iyi bilen bir medyum tarafında yapılan muska ile kısmet kapama büyüsünün etkisi azaltılır. Bunun yanında da büyü etkisi altında olan kişi nazma kılarak ta büyünün etkisinden kurtulabilir.

Yorum Yap