1. Ana Sayfa
  2. Bağlama Büyüleri
  3. Kırmızı mumla yapılan büyüler

Kırmızı mumla yapılan büyüler

Kırmızı mumla yapılan büyüler nelerdir? Sevdiğiniz kişi ile bir ömür mutlu yaşamak için yapılmak istenen bir büyüdür. Büyünün amacında her ne kadar da kötülük olmasa da her büyü gibi bu büyü de risk taşıyabiliyor. Kişiye yapılacak olan bu büyü ile sevdiğiniz insanı koşulsuz olarak kendinize bağlar ve bu büyünün kişi etkisinden kurtulana kadar devam ettirirsiniz. Bunun için yaptırmadan önce kişinin size karşı duygularını bilmenizde fayda vardır. En azından onun kalbinde başkasının olmadığından emin olsanız daha iyi olacaktır. Bizler bu büyüyü sadece kendimizin mutluluğunu değil yapılacak olan kişinin de mutlu olması için yapılmalıdır.

Kırmızı mum ile yapılan büyü mumla yapılan diğer büyüler arasında en etkili olanı olarak bilinir. Kırmızı mumlar yaşamdaki tutkuyu, aşkı, sevgiyi sembol ederken mumun alevi ise insanın içindeki olumlu güçlerini sembolize eder.

Aşkı büyüleri içinde en önemli olanı kırmızı mum büyüsüdür. Bu büyü yapılırken yapılan uygulamayı adım adım takip etmeniz gerekir. Bu büyünün yapımı diğer büyülere oranla daha kolaydır. Büyü sayesinde insanın kendisini fark etmeyen ve ona ilgi göstermeyen erkek veya bayanı kendi iradeleri dışında aşkla bağlanma büyüsü yaptırarak kendilerine aşık ettirilir. Bu büsevgi büyüsü olarak da adlandırılmaktadır ve bazı medyumlar bunu kırmızıbiber ile de yapabilmektedir.

Kırmızıbiber de renginden dolayı aşk ve tutkuyu ifade ettiğinden bu şekilde de büyü yapılabiliyor. Bazen insanlar sevdiği kişiyi elde etmek için çözüm olarak bu yönteme başvurulur, ve bunun onlar için tek çare olduğunu düşünüyorlar. Seven kişi sevdiği kişi tarafından sevilmiyorsa kişinin onu sevmesi için kırmızı mum büyüsü yaptırıyor. Tecrübeli medyum ve hocalardan gerekli destek alınırken sizlere gerekli hatırlatma ve uyarılar da yapılacaktır.

Kırmızı mum büyüsü Nasıl Yapılır?

İşlemde kullanılacak mumun üst kısmına sevdiğiniz kişinin adını yazıyorsunuz. Daha sonra başka bir iğne yazının üzerine sokulur. İğne mumun öteki ucundan görülene kadar sokulmalıdır. Bu işlem yapılırken söylene söz ise  ‘Adını delip geçtiğim bu yanan mum ile birlikte, kalbini de delip geçeceğim’  dir. Mum iğnenin olduğu yere geldiğinde mumu söndürebilirisiniz. Ve daha sonra iğneyi gömmelisiniz

Yorum Yap