1. Ana Sayfa
  2. Gerçek Büyüler
  3. Kaşık büyüsü nedir? Nasıl yapılır?

Kaşık büyüsü nedir? Nasıl yapılır?

Kaşık büyüsü nedir? Nasıl yapılır?

Bu büyü adında geçtiği gibi kaşık kullanarak yapılıyor. İki kaşığı belli aralıklar ve belli çaplarla birbirine bağlayarak ve bağlanan kaşıkları mekan fark etmeden istenilen yere gömerek gerçekleştirilir. Kaşık büyüsü aşk büyüleri arasında en çabuk ve hızlı sonuçlanan büyülerdendir. Kimi bu büyüde bağlanmış olan kaşıkların mezarlıklara gömülmesi gerektiğini söyler toprağın altında kaldıkça kişilerin birbirine bağlandığını savunur. Kimileri ise bu büyüyü bağlamak aşık etmek için değil de kişileri ayırmak içinde yapıldığı söylenilir. Bu büyü ve diğer büyüler hakkında en doğru bilgiyi Medyum Önay Hoca sizlere sayfamızda paylaşmaktadır.

Bu büyüde kaşıkların yönleri de çok önemlidir. Yapılan işlem sonucunda bu kaşıklar birbirine bağlanarak yapılmalıdır. Kaşıklar birbirine bakmaz ise kişileri bağlamak yerine sonsuza kadar kişileri birbirinden ayrılmış olur. Kaşık büyüsü yapılırken belli bir metodu vardır, belli bir duası vardır, belli başlı tılsımlı sözler vardır bunlar dikkat edilmesi gereken şeylerdir. Bunun için güvenebileceğiniz işini bilen medyumlardan olan Medyum Önay Hoca dan yardım alabilirsiniz.  Çünkü bu büyü sizin kendi başınıza yapabileceğiniz bir büyü değildir. Kaşık büyüsü aşk büyüleri içinde en önemli en kuvvetli ve bozulması en zor olan büyülerdendir.

Bu yüzden bu büyü hakkında sayfamızda gerekli bilgilere ulaşıp bilgi edindikten sonra yaptırma kararı alın. Her büyüde olduğu gibi bu büyüde de yan etkiler çoktur. Yapılan dualar, okunan tılsımlar işlem sırasına göre yapılmaz ise her şey ters tepebilir. Size istenmeyen sonuçlara sürükleyebilir. Medyum Önay Hoca sizin bu tür endişelerinizden kurtulmak için sitemizde gerekli bilgileri paylaşmış ve size büyüler hakkında yardımcı olmaya çalışmaktadır. kaşık büyüsü hakkında merak ettiklerinizi sitemizden bize ulaşarak cevap bulabilirsiniz. Merak ettiğiniz diğer bütün aşk büyüleri hakkında bilmek istediğiniz bütün bilgilere bulabilirsiniz.

Yorum Yap