1. Ana Sayfa
  2. Garantili Medyumlar
  3. Cinlerin özellikleri nelerdir?

Cinlerin özellikleri nelerdir?

Cinlerin özellikleri nelerdir?

İstemedikleri zaman onları insanların görmesi mümkün değildir ve cinlerinde Müslüman olanları ve kafirleri bulunmakta olmasının yanında hayırlıları olduğu gibi hayırsızları da bulunmaktadır.  Medyum Önay hocamız insanları bu cinler konusunda uyarmakta ve iletişime geçmeye çalışmamaları konusunda da uyarmaktadır. Cinlerin özellikleri nelerdir diye bakıldığında bu cinlerin bizler gibi doğdukları, büyüdükleri evlendikleri çocuk sahibi oldukları ve öldükleri görülmektedir. İnsanlardan çok daha uzun bir hayat oldukları da görülmektedir. Bu cinlerin yardımı ile yapılan aşk büyüsü, bağlama büyüsü gibi büyüler çok kuvvetli olmakta ve etkileri de kalıcı olmaktadır. Cinlerin özellikleri çok fazladır ve bu özellikleri bilen hocamız da onların hangileri ile iletişime geçmesi gerektiğini de çok iyi bilmektedir.

Cinlerin özellikleri arasında en önemlisi irade sahibi olmaları gerekmekte ve bu nedenle de medyum olmayan ya da bu cinler ile nasıl başa çıkabileceğini bilmeyen kişilerin asla iletişime geçmeye çalışmamaları gerekmektedir. Medyum Önay hocamız bu konuda çok dikkatli bir insan olmasının yanında ayrıca onların her zaman iyilik için yapacağı büyüler de kendisine yardımcı olmalarını sağlamaktadır. Cinlerden yaralanmak ve onları bağlama büyüsü gibi faydalı işler yaparken kullanmak mümkün olduğu gibi kara büyüleri yapmak ve insanların arasına nifak sokak için de kullanmak mümkündür. Kötülük için kullanılan cinler zaman için de kendilerini kullanan kişilere de zarar verebilirler ve hatta onların ölümlerine bile neden olabilirler. Cinler istemedikleri sürece bulundukları ortamda sizler onların varlığından haberdar olmanız mümkün olmaz. İstedikleri takdirde inek, köpek, yılan ya da insan suretine bürünebilir ve insanlara görünebilirler.

Pek çok insan cinlerden çekinmekte ve onlar ile karşılaşmak istemeseler de aslında bir arada yaşamaktadırlar. Cinlerin cismani bir bedenleri olmadığı için çok hızlı hareket edebilirler. Cinlerin özellikleri arasında onların da bir arada yaşadıklarını ve cinlerin kabileleri olduğunu bilmek gerekmektedir. Bunun yanında Müslüman olan cinler cennete gideceği gibi kafir olanlar ise cehenneme gideceklerdir. Medyum Önay hocamız sizler adınıza cinler ile iletişime girerek onların sizin hayrınıza olan işer yapmalarını sağlamaktadır. Hocamız ayrıca sizler için bakım yapmakta ve papaz büyüsü gibi büyüleri de tecrübesi ve yüksek havas ilmi ile yapmaktadır. Hocamızın yaptığı büyüler kesin olarak etki etmesinin yanında ayrıca hocamızın yaptığı büyüleri diğer medyumların bozması da mümkün olmadığı için etkisi hiçbir şekilde geçmemekte ve sizlerin de bu büyünün etkisi ile hayat boyu mutlu olmanız sağlanmaktadır.  Uzun yaşayan varlıklar olarak cinlerinde öldüğü bilinmektedir. Kuranda da varlığı pek çok ayette belirtilen cinler ile insanlar bir arada yaşamakta ve Müslüman olan cinlerin insanlar onlar kötülük yapmadığı sürece de kötülükleri dokunmamaktadır.

Yorum Yap