1. Ana Sayfa
  2. Gerçek Büyüler
  3. Balmumu Büyüsü Nasıl Yapılır

Balmumu Büyüsü Nasıl Yapılır

Balmumu Büyüsü Nasıl Yapılır? Balmumu büyüsü kötü niyetle yapılması durumunda ise kişinin ailesini dağıtmak, ticari hayatı kötü etki göstermek, toplum içerisindeki itibarını düşüren etkiler içerisinde barındırır. Balmumu büyüsü pratik bir büyü olması sebebiyle günümüzde koşulları altında oldukça tercih görmektedir. İyi ve kötü amaçlara yönelik kolaylıkla meydana getirilebilir. Her büyüde olduğu gibi balmumu büyüsünde de önemli olan yapılış esnasında dikkatli olmaktır. Zaten bu ve bunun gibi büyüleri mutlaka işini bilen medyumların yapması gerekir. Biz sizlere bu konuda medyum önay hanım önerisinde bulunuruz.

Büyüler konusunda balmumu büyüsü etkisi oldukça fazla bir güce sahip büyüler arasında yer alır. Balmumu büyüsü nasıl yapılır sorusuna cevap olarak balmumundan yapılan insan şekilleriyle yapılır. Bu büyü hakkında pek çok rivayet dolaşır. Kimi insanlar bu büyünün çağlar öncesine dayandığını ifade eder kimi insanlar ise bu büyünün yeni çıktığı kanısında bulunur. Nitekim bu büyü geçmiş senelere kadar uzanmakla birlikte yapıldığı etkisinin oldukça yüksek olduğunu gösteren iyi veya kötü niyetle yapılan büyüler arasına girmektedir. Balmumu büyüsü yapılışı açısından oldukça zor ve bilgi gerektiren bir büyü çeşidi olarak göze çarpar.

Hangi açıdan bakılırsa bakılsın balmumu büyüsü insanların yapılış gayesine göre değişiklik yansıtabilir. Bu konuda en üstün bilgiye sahip kişi şüphesiz medyum önay hanım olmaktadır. Medyum önay yaptığı ve meydana getirdiği büyülerle adından söz ettirip, her konuda söz sahibi duruma gelmiştir. Büyülerin beklenmedik etki yapmaması adına medyum önay hanım isteklerine yanıt verilmeli ve büyü etkili şekilde yapılmasına olanak sağlanmalıdır. Bu hususta işini en doğru ve güvenilir şekilde meydana getiren sayılı medyumlar içerisinde kendine yer bulmayı başarmıştır. Bununla birlikte balmumu büyüsünün yapılışı konusunda yardım isteyenlere de yardımcı olarak isteklerine doğru bir şekilde karşılık vererek işlerini yürütür.

Yorum Yap