1. Ana Sayfa
  2. Garantili Medyumlar
  3. Bakla büyüsü

Bakla büyüsü

Bilinen en tesirli büyü olan bakla büyüsü yaptırmanın amacı sevilen bir kişiye kendine aşık ederek onu yanıp tutuşturmaktır.

Bakla büyüsü

Uzman kişiler tarafından yapılan bu büyünün tutma olasılığı çok fazladır. Medyum Önay Hoca büyü yapımında sizlere destek olacak ve büyünün tesirli şekilde tutması için yardımlarını esirgemeyecektir.

Aşk büyülerinden biri olarak tercih edilen bu büyüye maruz kalan kişi aşk ile yanıp tutuşur. Bakla büyüsü yapımından çok bozulması konusunda oldukça zorlukları bulunan bir büyü çeşididir. Bu büyünün yapılması hakkında ve bozulması konusunda da Medyum Önay Hoca‘dan destek almanız gerekmektedir. Belirli sayıda bakla alınarak üzerlerine tılsımlı sözler, esmalar ve dualar söylenerek yapılan bu büyünün belirli aşamaları bulunmaktadır.

Sicim büyüsü tuttuğu vakitte çok etkili olması ile bilinmektedir. Ayrıca bakla büyüsü bozulması zor olan bir yöntemdir. Bu nedenle uzman bir medyumdan destek alınmalıdır. Oldukça zor olan bu büyünün bozumunda Medyum Önay Hoca başarılı sonuçlar alan ender kişilerden biridir. O yüzden bu büyünün bozulması konusu ve yapılması hakkında hocamızdan destek alarak uygulamalara geçmeniz tavsiye edilmektedir.

Yorum Yap