1. Ana Sayfa
  2. Bağlama Büyüleri
  3. 41 dikiş büyüsü nedir?

41 dikiş büyüsü nedir?

Karşı tarafa hasar veren büyülerden olan 41 dikiş büyüsü, yapısı itibariyle gerçekten zor bir büyüdür. Bu yüzden medyum önay durumu net olarak anlatmaktadır.

41 dikiş büyüsü nedir?

Genellikle insanların aşk hayatını ve günlük enerjilerini hedef alan büyülerden olan 41 dikiş büyüsü, kendi nezdinde bir kara büyü olarak adlandırılabilir. Bu büyünün yapılışından tutun da tarzına varıncaya kadar insanlara ulaşması biçimi, her şeyi daha net belirler ve bizim için de süreçler önemli derecelerde değişmiş ve ilerlemiş olur. Herkes için farklı bir kaliteyi ortaya çıkarmak niyetinde olduğumuz için sürecin içeriğini daha net seviyelerde görüyor ve biliyoruz. İslam öncesi dönemlerden günümüze gelen bu büyüler için, içeriklerin de yapısını kendine has bir dillerde kullanmak istiyoruz. Havas ilminin de etkisi ile yapılan bu büyü, kara büyü olduğu için gerçekten işini bilen insanlar ile yapılmalıdır. Diğer türlü size zarar vereceğinden dolayı emin olmayan kimselere yaptırmamanızı söylemek istiyoruz. Büyü hem fiziksel hem de ruhsal tahripler vereceğinden dolayı kişilerin beklentilerini de bu dengeye dair ilerletmiş ve büyütmüş oluyoruz. Bu büyünün kullanım yerleri, daha çok karşı tarafa zarar vermek isteyen kişilerin tercih ettiği yöntemler ile oluştuğundan dolayı, süreçleri yenilemek ve kontrol etmek için de gerçekten etkin bir dil yaratmış oluruz.

Psikolojik harp büyüsü

Bu büyünün etkilerinden en büyüğü 41 dikiş büyüsü etkileri ile ilgili olarak ortaya çıkardığımız seçimler üzerinden olacaktır. Sevgiyi ve beklentileri insanların kişisel hayatlarına yansıtan bünyemiz, bu büyü ile durumu çok daha farklı yapılarda ortaya çıkaracaktır. Baştan söyleyelim bu büyü bir kara büyü olduğu için doğrudan şeytan ve tayfası ile çalışıyorsunuz. Bu yüzden bu büyüyü yaptırıp pozitif hikayeler beklemek sizi de yoracaktır. Herkes için farklı, yoğun ve ihtiyaçlara odaklanmış bir çözüm üzerinde durduğumuz için, beklentileri ve keyifleri de kendi içinde değerlendirmiş olacağız. Sizin için büyüyen, yenilenen ve ilerleyen her türlü adımda gerçekçi bir denge oluşturmak istiyoruz. Amacımız size de hızlı ulaşmak, düşüncelerinize de yoğun bir dilde çözüm üretmek olacaktır. Beklentiler ve daha fazlası için herkes adına bir renk ve yenilik üretiyoruz. Geç kalmayın ve büyüyen bu ipe 41 düğüm büyüsü çalışmalarını sizler de öğrenin. Medyum Önay hoca ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yap